Диво триває

c_200_150_16777215_00_images_stories_publikacii_chudo.JPG5 березня журналісти телепередачі "Ранок на Інтері" привезли гуманітарну допомогу для дитячого притулку сімейного типу, який будує церковна громада Свято-Воскресенського храму Віньковецького благочиння Хмельницької єпархії.
Телевізійники вже вдруге приїхали у Віньковецький православний храм. Вперше вони побували тут 15 грудня минулого року, напередодні Дня Святого Миколая, відразу, як дізналися, що настоятель Свято-Воскресенського храму отець Михайло (Варахоба), Віньковецький благочинний, разом зі своїми парафіянами будує притулок.
Журналісти "Ранку на Інтері" вже другий рік проводять благодійну акцію «Диво починається". Це телемарафон, де організовують онлайн-аукціон, на якому на продаж виставляють найрізноманітніші предмети, навіть дорогу техніку, особисті речі зірок шоу-бізнесу, відомих телеведучих та інших популярних діячів. Телеглядачі, а серед них є і чимало заможних щедрих людей, охоче розкуповують ці речі з аукціону, а його організатори надсилають зароблені кошти на потреби сиріт, інвалідів, тяжкохворих і зубожілих людей.
Після того, як у грудні 2015 року Інтер показав перший відеосюжет про будівництво у Віньківцях притулку і запросив всіх, хто може, допомогти швидше завершити цей соціальний проект, відгукнулося багато людей, котрі надіслали кошти та подарунки для цього дитячого будинку сімейного типу.
Марина Іскра-Чистякова, автор сюжету про будівництво притулку при Віньковецькому православному храмі, розповідає яке враження справила на неї ця добра справа отця Михайла:
- Наскільки я знаю, це буде тільки другий сирітський будинок, побудований в Україні церковною православною громадою. Перший вже працює в Чернівцях. Це дійсно Боже чудо, що в такі важкі часи, знаходяться добрі люди, які вкладають свої кошти і працю в таку необхідну і благородну справу. Ми обов'язково ще приїдемо у Віньківці на відкриття цього дитячого будинку. Мені дуже сподобалась і недільна школа для дітей, що діє при Свято-Воскресенському храмі.
Я також закликаю всіх, хто хоче залишити свій добрий слід на Землі, допомогти маленьким сиріткам рости в батьківській любові та сімейному затишку. Приєднуйтесь до акції "Диво починається", яку проводить телеканал Інтер, і візьміть участь у створенні дива у Віньківцях.
Нехай воно триває ще багато років.

Тетяна Подобна

Докладніше про будівництво дитячого притулку при Віньковецькому Свято-Воскресенському храмі і контакти його настоятеля отця Михаїла - на сайті: http://vinkivci.org