Митрополит Антоній привітав Предстоятеля з Днем Ангела 25.06.2017

c_200_150_16777215_00_images_stories_2017_da_bmo_250617.jpg25 червня 2017 року, у Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, у співслужінні ієрархів Української Православної Церкви та чисельного духовенства. Його Блаженству

також співслужив митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній.
У цей день, повнота Української Православної Церкви святкує День Ангела свого Предстоятеля Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.
Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про життя та суть подвигу свого небесного покровителя – преподобного Онуфрія Великого, а також пояснив значення таких пустельників, як прп. Онуфрій: вони моляться за увесь світ. Архіпастир закликав вірних бути хоч трохи схожими на святого Онуфрія.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.
Після одпусту Блаженнішому Митрополиту Онуфрію проспівали многоліття. Найстарший за хіротонією архієрей УПЦ, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, зачитав вітальне слово Предстоятелю з днем його тезоіменитства. Блаженніший Владика подякував за привітання та благословив усіх. "Нехай, молитвами преподобного Онуфрія, Господь зберігає кожного з нас на стежках нашої земної подорожі”, – побажав Архіпастир вірним.
Від імені духовенства і мирян Хмельницької єпархії Митрополит Антоній привітав Блаженнішого Владику, з днем Його небесного покровителя.