Вітаємо нашого Архіпастиря з 25-річчям перебуванням на Хмельницькій кафедрі 22.06.2018

c_200_150_16777215_00_images_stories_2018_ma_25.JPGВАШЕ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВО,
ДОРОГИЙ НАШ АРХІПАСТИР,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТЕ АНТОНІЄ!

Сердечно вітаємо Вас з 25-річним Ювілеєм перебування на Хмельницькій кафедрі!


За всю історію свого існування, яка починається ще з далекого 1795-го року, Хмельницька кафедра у Вашій особі уперше отримала архієрея-митрополита. Саме так Ваші особисті заслуги перед Богом і людьми стали славою Церкви Христової на Поділлі. З Божої милості, Ви за більш, ніж 200-річну історію єпархії, перебуваєте керуючим найбільший термін (до Вас найдовше був керуючим перший архієрей Подільської єпархії – Іоаннікій, він керував єпархією майже 24 роки: з 12.04.1795 по 07.02.1819). Ще у вже далекому 1989-му році Господь спрямував Ваші стопи на служіння давній подільській землі для пастирської опіки народу Божого, а у 1993-му були призначені на давню Подільську кафедру у сані єпископа.
За ці роки на Хмельниччині багато чого змінилося – Ви рукоположили у священний сан 218 священнослужителів, започаткували 292 нові Релігійні громади, освятили 206 нових храмів.
Зважаючи на усе це, усі священнослужителі, ченці та миряни Хмельниччини добре знають, що до Ювілейного року Ви йшли нелегким, тернистим шляхом титанічної щоденної роботи, яка не всім помітна, але допомога Вашого небесного покровителя – Преподобного Антонія Печерського, засновника чернецтва на нашій землі, а також Материнський Покров Пресвятої Богородиці у важкі хвилини додавали наснаги, кріпили духовно і тілесно.
Без перебільшень слід зазначити: справедливістю, чуйністю, простотою, глибокими знаннями, архіпастирським духовним досвідом, а також надзвичайною широтою серця, яка охопила усіх – і пастирів і паству незбагненою силою краси, Ви заслужили нелицемірну любов і повагу багатьох тисяч людей!
Велике щастя для усієї Подільської землі є те, що її Архіпастирем є сильна духом і мудра людина, завдяки цьому у Вашій особі десятки тисяч людей віднайшли справжнього, люблячого усім серцем, батька і молитовного заступника перед Богом!
Духовенство та чисельна Подільська паства усіма силами намагаються бути гідними і надалі батьківської опіки Вашого Високопреосвященства!
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, духовної радості і Божої допомоги у служінні Церкві і людям на многая і благая літа!