Вітальна адреса Митрополита Антонія 26.06.2013

Вітальна адреса
Високопреосвященнішого Антонія,
Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського
із закінченням навчального року та Випускним днем
в Хмельницькому університеті управління та права

Шановний Олег Миколайович!

c_200_150_16777215_00_images_stories_food_venzel_ma.jpgСердечно вітаю Вас із закінченням навчального року і Випускним днем! Особливі слова і побажання хочу сьогодні звернути до випускників, для яких наступив відповідальний період в житті. Сьогодні Ви стаєте повноправними трудівниками Держави. Перед кожним з Вас з'являється можливість для реалізації особистих здібностей і талантів.
Немає у людини нічого прекраснішого і дорожчого за Батьківщину. Але "Батьківщина" - не лише географічне поняття. Батьківщина – це система цінностей, це віра... Це те, що нас об'єднує в один народ. Ви сьогодні самі тримаєте в руках ключі свого благополуччя. Пам'ятайте, що моральний ідеал наших предків включав у першу чергу пошану і любов до праці, а також такі чудові якості, як самопожертвування, доброта, турбота про старших і міцна сім'я.
Чому учить історія рідного краю і Держави? Не можна створювати благополуччя на духовних руїнах, де зруйнована віра народу і підірвана його моральна суть. Коли у свідомості знаходяться ясні уявлення про добро і зло, тоді народ стає дуже сильним. Адже сила нації - в силі духу!


У сучасному світі легко заблукати. Часто у ньому правда змішана з брехнею. Нерідко важко зрозуміти, де правда і куди потрібно йти. Дорожіть нашою вірою і Церквою! Її вплив на уми і серця людей полягає не у владі, а в здатності передавати людям Слово Боже, яке тільки і є носієм вічної Істини, такої необхідної для повноти людського життя.
Ми усі віримо в те, що майбутнє Хмельниччини буде славним і прекрасним, що у наших серцях житиме дух патріотизму і наша віра православна, а разом з нею і високий моральний ідеал. Якщо будуть присутні у вашому житті ці священні традиції і моральні цінності, ви зможете подолати усі випробування та будь-які труднощі, як долали їх наші благочестиві предки.
Дай Бог, щоб своєю працею і ініціативою ви виконали те, на що сьогодні сподівається і чого чекають від Вас Держава і наш народ. Упевнений, що разом ми здатні зробити наш край не лише одним з кращих регіонів України, але і зберегти його красу і славу для нащадків.
Бажаю Вам допомоги Божої, кріпості душевних і тілесних сил, постійного горіння, роботи над собою, вдумливого відношення до світу, до людей, сили духовної в опорі спокусам, яких багато у сучасному світі.
З почуттям глибокої радості вітаю Вас з нагоди Випуску і закінчення навчального року! Бажаю усім викладачам студентам і випускникам міцного здоров'я миру і благополуччя.
 Благословення Боже нехай супроводжує Вас у житті! Нехай спасає і береже Вас усіх Господь!

Керуючий
Хмельницькою єпархією


+ Антоній,
Митрополит
Хмельницький і Старокостянтинівський

26.06.2013
м. Хмельницький