Ректор Ужгородської Української Богословської академії імені Святих Кирила і Мефодія відвідав Хмельницьку єпархію 18.07.2013

c_200_150_16777215_00_images_bed_xe_13.JPG4 липня 2013 року Хмельницьку єпархію відвідав ректор Ужгородської Української Богословської академії імені Святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, професор архімандрит Віктор Бедь. 
Візит отця ректора розпочався відвіданням Свято-Покровського кафедрального собору м. Хмельницького, де він мав зустріч з керуючим Хмельницької єпархії – Митрополитом Хмельницьким і Старокостянтинівським АНТОНІЄМ. Подякувавши Владиці за труди на освітянській ниві та сприяння вихованню молодого покоління на християнських принципах, архімандрит Віктор (Бедь) вручив Його Високопреосвященству Ювілейний Орден до 10-річчя Ужгородської Української Богословської Академії І ступеня. Секретар Хмельницької єпархії – протоієрей Олександр Дацюк був також удостоєний нагородження медаллю Свв. Кирила і Мефодія ІІ ступеня.
Далі делегація

духовенства у супроводі отаманів Українського козацтва – Ю.Добровольского та В.Грохольського, відвідала виконком Хмельницької міської ради, де мала зустріч з заступником міського Голови – І.Прокопцем. Обсудивши нагальні питання співпраці Православної Церкви з органами місцевого самоврядування, архімандрит Віктор (Бедь) також передав міському Голові С. Мельнику високу нагороду – Орден Св. Вмч. Георгія Побідоносця І ступеня.
Після виконкому міської ради делегацію прийняв ректор Хмельницького університету управління та права – О. Омельчук. У цьому навчальному закладі було підписано договір про співпрацю з Ужгородською Богословською академією, о. Віктор (Бедь) оглянув експозицію місцевого музею та вручив панові Ректору Орден Покрови Пресвятої Богородиці І ступеня.
Далі відбулася екскурсія храмами міста Хмельницького, після чого делегація відвідала Національну Академію прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, ректор якої був нагороджений Орденом Покрови Пресвятої Богородиці І ступеня. У каплиці Святого воїнства Прикордонної Академії усі присутні піднесли молитви за упокій полеглих прикордонників та молебень за здоров’я тих, хто у день та вночі охороняє вітчизняні кордони.
Візит ректора Ужгородської Української Богословської академії імені Святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, професора, архімандрита Віктора (Бедь) було завершено відвіданням Національного музею «Межибіж» у с.м.т. Меджибіж, що у 35-ти км від обласного центру. Під час візиту на Хмельниччину отець ректор констатував наявність здорового процесу духовного відродження краю, яка зумовлена 20-річним керівництвом Хмельницькою єпархією Митрополитом Хмельницьким і Старокостянтинівським Антонім «зодчим храмів і душ», як говорять про нього на Поділлі.