В Хмельницькій єпархії відсвяткували День Ангела Митрополита Антонія та 1025-річчя Хрещення Київської Русі 23.07.2013

c_200_150_16777215_00_images_stories_2013_da_13.jpg23 липня 2013 року в день пам’яті Преподобного Антонія Печерського, Хмельницька Єпархія Української Православної Церкви відсвяткувала 1025-річчя Хрещення Русі та День Ангела Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія. 
Цього дня мелодійний передзвін Свято-Покровського кафедрального собору сповістив про початок святкової Божественної Літургії, яку очолив іменинник – Високопреосвященнійший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський у співслужінні гостей – архієреїв з інших єпархій, що прибули щоб прийняти участь у святкуванні: Архієпископа Луганського і Алчевського Митрофана, Архієпископа Білгородського Миколая, а також усіх благочинних та священнослужителів – кліриків Хмельницької ти Шепетівської єпархій.
За Божественною Літургією

було зачитано Послання Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила та Священного Синоду Руської Православної Церкви архіпастирям, кліру, чернецтву й мирянам у зв'язку з 1025-річчям Хрещення Русі.
Після Божественної Літургії відбувся Хресний Хід вулицями міста Хмельницького, який засвідчив живу православну віру на Поділлі.
За роки несіння Архієрейського служіння у Хмельницькій єпархії, Митрополит Антоній строгістю і справедливістю, чуйністю і простотою, глибокими знаннями і духовним досвідом заслужив любов, повагу й шану не тільки своєї пастви і священнослужителів, але й серед керівників міста та області, тому з нагоди святкування Дня Ангела та ювілею Архіпастир приймав вітання від керівництва області та міста, Народних Депутатів України, представників громадських організацій і партій, силових структур, медиків, телебачення, культури, банкіри, люди бізнесових кіл і інші особи, які відчувають до Архіпастиря Подільського краю самі добрі та теплі відчуття.
Урочистості з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі продовжились в Хмельницькій Обласній Філармонії.
З нагоди святкування 1025-річчя Хрещення Русі та Дня Ангела Високопреосвященнішого Митрополита Антонія, а також за багаторічну самовіддану душ пастирську працю і благодійну діяльність, вагомий внесок у зміцнення державно-церковних взаємин Голова Хмельницької Обласної Державної Адміністрації Василь Степанович Ядуха вручив Митрополиту Антонію ювілейну медаль «1025-річчя Хрещення Київської Русі».
Священнослужителі єпархії висловили подяку Митрополиту АНТОНІЮ, підкресливши, що велика милість Божа є у тому, що ми маємо щастя відчувати вогонь любові, який горить у святительському серці Митрополита АНТОНІЯ, завдяки цьому, ми усі укріпляємося духовно прикладом відданості Богу, який бачимо у нашому Архіпастирі, тож, з нагоди Дня Ангела, усі священнослужителі та віруючі Хмельницької єпархії УПЦ, від щирого серця побажали Владиці міцного здоров’я, миру, терпіння й Божої допомоги у несінні нелегкого Хреста Архіпастирського служіння на благо віруючих людей нашого рідного Подільського краю.

P.S. Пусть Всещедрый Господь дарует нашему дорогому архипастырю владыке Антонию в крепости душевных и телесных сил продолжать столь же ревностное и плодотворное архипастырское служение во благо Святой Церкви и народа Божия. Предстательством Царицы Небесной и всех святых да хранит его Господь в здравии и благоденствии на многая и благая лета!

Прес-служба Хмельницької Єпархії