Звернення 20.02.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_food_venzel_ma.jpgВисокопреосвященнішого Антонія
Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського

Тепер, настав той момент, коли кожен віруючий, незважаючи до конфесійної приналежності та особистих уподобань, повинен піднести гарячу та щиру молитву до Бога, аби Він дав і владі і опозиції сили зробити крок до примирення.


Закликаю усі сторони конфлікту, який в останні дні особливо загострився і у нашому Подільському краї, до припинення насильства та кровопролиття і продовження мирних переговорів!
Усім нам слід пам’ятати, що людське життя – це безцінний дар Божий і кожен дасть відповідь Богові за кожного загиблого, бо усі ми для Церкви рівні, адже усі ми є дітьми Божими та братами і сестрами.
У ці дні ми висловлюємо свої співчуття усім тим, хто втратив своїх близьких.
Церква також підносить молитви і за зцілення всіх, хто отримав поранення і знаходяться на лікарняних ліжках.
Будемо робити усе залежне, аби відновити мир та злагоду у суспільстві, а Всемилостивий Господь нехай дає нам сили та розум вчиняти дії за Законом Божим, любити один одного та утримуватися не лише від невиважених дій, але й від образливих слів та емоційних реакцій, які можуть викликати нову хвилю агресії.
Нехай Господь Миру та Любові допоможе нам здолати ненависть та подасть жителям Поділля та українському народові мир та злагоду!

20 лютого 2014 року
м. Хмельницький