Вийшли у світ труди Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія 24.03.2014

c_200_150_16777215_00_images_temp_oblogka_knigu.JPG«З молитвою та смиренням…» під такою назвою вийшли у світ в 2-х томах труди керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ, Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського, присвяченні до 1025-річчя Хрещення Русі та 20-річчя архієрейського служіння Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія.


Перший том трудів Митрополита Хмельницького Антонія складається з чотирьох частин. До перших двох частин увійшли Різдвяні та Пасхальні послання, які Архіпастир писав для своєї пастви, вкладаючи в них ті думки й почуття, що прагнув донести до вірних. Третю і четверту частину першого тому трудів складають промови та інтерв’ю Високопреосвященнішого Митрополита Антонія з нагоди визначних подій у церковному та суспільному житті України, в яких порушуються духовні та громадські проблеми сьогодення.
Другий том трудів Митрополита Хмельницького Антонія вмістив статті та доповіді, які написані Високопреосвященнішим Митрополитом Антонієм в різний час і торкаються різноманітних аспектів життя. В них він висловлює свої думки і почуття.
Значний об’єм матеріалу цього тому присвячено Хмельницькій Єпархії: її історії, її храмам, її парафіям тощо.
Труди Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія призначені для широкого кола читачів – духовенства, мирян, усіх тих, кому не байдуже питання духовного життя.
Бажаючі отримати труди Архіпастиря можуть звертатися:
По тел.: +380970440525, або писати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Контактна особа: Протоієрей Віталій Козінчук.