В м. Старокостянтинові відбувся Хресний хід 15.04.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2014_xx_starkon_14.JPGХресний хід - це згадка про ту саму хресну дорогу,яку пройшов в свій час Христос в Єрусалимі. Вона має 7 зупинок і кожна з них має свою історію.
З давніх часів особливою формою покаяння були хресні ходи. Тому за багатовіковою традицією,яка склалася у нашому місті, 15 квітня (у вівторок), відбувся хресний хід, який став праобразом «хресної дороги Спасителя на Голгофу».
Ціллю хресного ходу по місту є нагадуванням про муки і страждання Ісуса,які він переніс за для нашого спасіння. Христос переміг смерть і тим самим нам дарував надію на вічне життя.
Пройшов хресний хід

вулицями міста, від Андріївської церкви (полкової) до Хресто-Воздвиженського монастиря. Всю дорогу , віряни з навколишніх сіл району та самого міста разом зі священиками молилися та читали Євангеліє. 7 зупинок і 7 Євангелій, які наставили усіх на Великопосні роздуми про Жертву і муки Христа Спасителя людства на Хресній Дорозі. Роздуми про те, як Ісус ніс сам для себе тяжкого хреста, як недуги всього людства взяв на себе, як зустрів страждальну матір, як падав під тягарем хреста.
Після хресної ходи усі миряни приклонилися до Хреста, після чого була відслужена Літургія.
З Божим благословенням покидали святий храм миряни і несли його до своїх осель з надією на поміч і спасіння Боже.
Нехай Господь Благословить всіх учасників цього ходу, а страждаючий Ісус додасть нам віри і Духа покаяння за особисті і суспільні гріхи.

По матеріалах Старокостянтинівського округу