У Пасхальну ніч Митрополит Антоній очолив святкове богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Хмельницького 20.04.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2014_pasxa_sobor_14.JPGУ Великодню ніч з 19 на 20 квітня Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтиінвський очолив Пасхальну заутреню та Божественну Літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Хмельницького.
Його Високопреосвященству спіслужили духовенство кафедрального собору.
Розпочалось пасхальне богослужіння хресним ходом навколо кафедрального собору, після чого були звершені Заутреня та Божественна Літургія.
Однією з особливостей

Пасхального богослужіння є читання Євангельського зачала кількома мовами. Зокрема, сьогодні вночі за Літургією, Святе Письмо було прочитано грецькою, латинською, українською, та церковно-слов’янською мовами.
Згідно з традицією, під час богослужіння були зачитані Пасхальні послання первосвятителі та правлячого архієрея Хмельницької єпархії.
Після Божественної Літургії, Владика Антоній звершив чин освячення артоса, а також освятив пасхальні кошики принесені чисельними прочанами.
Після закінчення Пасхального богослужіння Архіпастир привітав усіх присутніх з світлим Христовим Воскресінням.