Молитва за мир 11.10.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2014_medg_molb_14.jpg11 жовтня поточного року, на території Меджибізької фортеці відбувся Міжконфесійний захід спільної молитви представників різних церков та релігійних організацій: «Молитва за мир – єдиними устами і єдиним серцем». Учасники молитви просили про мир в Україні і усьому світі.
Захід розпочали

представники Української Православної Церкви на чолі з керуючим Хмельницької єпархії – Високопреосвященнішим Митрополитом Хмельницьким і Старокостянтинівським АНТОНІЄМ. Після молебну Митрополит звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що у теперішній найважчий у новітній історії України час, ми, як ніколи, повинні згуртуватися у молитві за мир та бути більш терпимими один до одного, адже серед нас є представники різних поглядів, віросповідань та уподобань, але це не мусить заважати спільній праці на благо Держави України.
Отже кожна віруюча людина повинна молитися як може – і у храмі, і по домівках, і готовими молитвами, і своїми словами, щоб у нашій Державі запанував міцний мир, злагода та взаємна повага.