Освячено каплицю на виробничому підприємстві 13.11.2014

c_200_150_16777215_00_images_stories_2014_SAM_8631.JPG13 листопада з благословення Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія було освячено Свято-Пантелеймонівську каплицю у с. Гнатівці Хмельницького округу, яку побудував на території власного підприємства приватний підприємець, депутат Хмельницької районної ради А. Спірідонов. Освячення здійснили секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Дацюк і настоятель Свято-Варваринського храму с. Моломолинці Хмельницького округу протоієрей Степан Кньовець.
«Щоб наші труди

приносили користь нам, нашому народові та Батьківщині, людина має потребу робити усі свої справи з Божим благословенням … - зазначив у проповіді після освячення каплиці прот. Олександр Дацюк – отже, ми повинні трудитися, роблячи усе необхідне для здобуття благ земних, і не забувати про блага Небесні і молитву, завдяки якій наші справи отримують справжній смисл. Дуже добре, що відсьогодні працівники підприємства і мешканці села Гнатівці матимуть можливість піднести Богові молитву перед працею та подякувати Йому за прижитий день…».
Окрім працівників ПП і мешканців села у заході взяли участь заступник Голови Хмельницької районної ради та інші посадовці.