Відбувся традиційний фестиваль колядок в місті Староконстянтинові 9.01.2015

c_200_150_16777215_00_images_stories_2015_starkon_koljada_15.JPG9 січня 2015 року у приміщенні будинку Офіцерів міста Староконстянтинова відбувся фестиваль колядок присвячений воїнам, які виконуючи свій громадянський обов’язок – захищають нашу державу на Донбасі, організатором якого був храм Різдва-Богородиці м. Староконстянтинова під керівництвом благочинного Староконстянтинівського району м/прот. Василя Дронюка.
У міський будинок Офіцерів

люди почали сходитись задовго до початку концерту, адже не часто у місті є можливість саме так відпочити від важкої праці та отримати душевне задоволення у такі чудові різдвяні дні. Ішли сюди як люди поважного віку, так і юні і зовсім маленькі мешканці міста та району.
У визначений час зазвучали різдвяні дзвони, під які на сцену вийшов благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Василь Дронюк. Отець Василій привітав усіх присутніх із різдвяними святами, побажав міцного здоров’я, крепості і сили, закликав усіх до спільної молитви за мир у нашій державі і приурочив фестиваль колядок воїнам, які захищають Схід нашої держави, потім благочинний запросив усіх священиків на сцену і вони здійснили молитву. Після чого отець Василій заспівав з усім залом колядку «Нова радість стала».
Концерт розпочали діти недільної школи із театралізованою виставою «Різдвяна історія», у якій кожен присутній зміг зануритися у ті давні часи і відчути себе свідком цієї славної події – народження Спасителя - Месії, який прийшов спасти все людство від гріхів.
Наступними на сцену був запрошений хор Різдво – Богородичного храму м. Старокостянтинова. Після другого номеру програми з різдвяними композиціями виступали:
- Діти недільної школи Різдво – Богородичного храму м. Старкостинтинова ( старша, середня та молодша групи);
- Хор ветеранів «Подоляни»;
- Щразковий художній танцювальний гурт «Арабеск»;
- Ансамбль дитячої музичної школи «Мальви»;
- Вокальна група учнів дитячої музичної школи «Краплинка»;
- Студія сучасного танцю «БлекДенс Імперіал»;
- Народний аматорський гурт естрадної пісні «2+3»;
- Вокально-естрадна студія 43 Гарнізонного Будинку Офіцерів.
Упродовж концерту кожна колядка і танок викликали у вибагливої публіки захоплення й бурхливі овації. Адже артисти розкрили перед глядачем усі грані їхньої творчості.
Здавалося б, уже багато разів люди слухали знайомі з дитинства колядки, але щоразу вони знаходили відгомін у душі кожного.
В кінці колядок благочинний ще раз привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та Новим 2015 роком, побажав щастя, миру, злагоди і усіх гараздів. «Молюся щоб Господь дарував Вам усе необхідне для життя і спасіння. Нехай милість Божа перебуває з Вами, а в душі вічно лунає радісне ангельське славослов’я: «Слава в вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління» – зазначив благочинний».
Усі учасники Різдвяних колядок отримали щедрі подарунки. Також подарунки отримали всі діти, які знаходилися в залі. Далі отець Василій зазначив, що найкращою колядкою є та, яку співає увесь народ і по традиції фінальним номером програми стала колядка у виконанні усіх учасників та глядачів концерту « Добрий вечір тобі пане господарю».
Під святкові дзвони, у піднесеному настрої, усі глядачі та учасники концерту розійшлися по домівках, продовжуючи славити Христа, який народився заради нас, та нашого ради спасіння у Віфлиємському вертепі.