В мкр. Гречани міста Хмельницького обікрали храм 19.02.2015

c_200_150_16777215_00_images_stories_2015_obkrxr_grech_190215.jpgГрупа невідомих людей, в ночі, 19 лютого 2015 року, шляхом розбиття скла та витягнення решітки з вікна, проникла в храм на честь ікони Божої Матері «Казанська», що в мікрорайоні Гречани міста Хмельницького пограбувавши та осквернивши його.
Як повідомив настоятель храму

протоієрей Петро Дячук, зловмисники взломали кіот та розбили скло в місцешанованій святині - чудотворній іконі Казанської Божої Матері, викравши з неї частину срібних та золотих виробів, які були пожертвуванні віруючими, в знак одержаної допомоги від Пресвятої Богородиці та частину ризи, якою була прикрашена святиня.
Зробивши свою грішну справу, крадії залишили на підлозі храму ікону, біля якої залишилась решта частина цінностей. Також під час проникнення грабіжниками в святий храм, були нанесені і інші злочинні збитки.
На місце події було викликано слідчо-оперативна група, яка на даний момент, проводить заходи щодо встановлення осіб, причетної до скоєння правопорушення, і звертається за допомогою до громадян: якщо вам відомо будь-що про вчинений злочин, просимо повідомити за телефоном 102.
За останніх декілька днів, це уже 3 храми в Хмельницькій єпархії, які були пограбовані.
Віруючі скорблять через злочинні дії правопорушників та надіються, що правоохоронні органи розслідять справи та покарають злочинців.