ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція 22.04.2015

c_200_150_16777215_00_images_konf_220415.JPG22 квітня 2015 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», учасниками якої стали понад 60 студентів та учнів навчальних закладів України.
З благословення Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського АНТОНІЯ, від Хмельницької єпархії у роботі вченого зібрання взяв участь протоієрей Олександр Дацюк, який

передав усім учасникам конференції вітання й благословення Митрополита Антонія, а також вручив Архієрейські грамоти авторам кращих наукових робіт на релігієзнавчу тематику, представлених на конкурс, який традиційно проходив у рамках роботи вченого зібрання. Архієрейськими грамотами цього року були нагороджені:
- студентка Хмельницького інституту МАУП – Леся Тесля за наукову роботу «Духовно-моральне виховання студентської молоді в ХІ МАУП: досвід, проблеми, перспективи».
- учениця 9 класу НВК № 4 м. Хмельницького – за наукову роботу: «Митрополит Володимир (Сабодан) – Людина, громадянин, Духовний лідер української нації».
Окрім представників Української Православної Церкви, у конференції брали участь робітники управлінь освіти та культури Хмельницького Облдержадміністарції, представники ЗМІ, архівних установ, наукових і творчих спілок, управління юстиції, громадських об’єднань, а також народні депутати міської та обласної рад.