В Хмельницькій єпархії відбувся традиційний різдвяний вечір колядок 10.01.2016

c_200_150_16777215_00_images_stories_2016_koladki_100116.JPGВ цей сніжний зимовий вечір, коли іскринки снігу ніжно спадають на поверхню землі, 10 січня 2016 року в Хмельницькій єпархії у приміщенні Хмельницької обласної філармонії з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівський Антонія, відбувся традиційний різдвяний вечір колядок,

в якому взяли участь хори храмів міста та благочинничеських округів єпархії та різні колективи з міста і обласного центру, кожні з яких виконували по кілька колядок, прославляючи Різдво Христове.
Цьогорічний Різдвяний фестиваль, як і минулі роки, відвідали сам правлячий Архієрей – Високопреосвященніший Митрополит Антоній, духовенство єпархії, та чисельна кількість жителів та гостей міста Хмельницького, щоби у ці різдвяні дні прославити новонародженого Христа.
Діти мов ангелята зі свічками та дзвониками в руках проголошували радісну звістку, а дорослі довершували їх різдвяний спів.
На завершення вечора, з архіпастирським словом до усіх присутніх звернувся Митрополит Антоній, привітавши з Різдвом Христовим, та подякував учасників колядок за участь у фестивалі, відзначивши їх архієрейськими подяками та грамотами.
Завершився різдвяний вечір колядок, традиційно спільно духовенства з народом колядою, яка вміщала в себе щирі, життєдайні та сповнені любові словами: «Радуйся, ой Радуйся Земле, Син Божий Народився!»
Під час фестивалю у фойє діяла виставка «Храми України», майстрів Олега Борисова та Михайла Сінькова.